Maksimalni mogući dobitak na tiketu zavisi od toga kojoj kategoriji pripadaju izabrani događaji. Iznos maksimalnog mogućeg dobitka diktira kategorija najniže rangiranog događaja na tiketu.

PRIMER: 8 mečeva iz I kategorije, 2 meča iz II kategorije i 1 iz III - maksimalni dobitak će iznositi onoliko koliki je limit za III kategoriju - 5.000.000rsd

I Kategorija - 12.000.000

Fudbal

UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Nations League
ITALY 1
SPAIN 1
FRANCE 1
GERMANY 1
ENGLAND Premier League
ENGLAND Championship
GERMANY Super Cup
UEFA Super Cup
SPAIN Super Cup
HOLLAND Super Cup
PORTUGAL Super Cup
ENGLAND Community Shield
FRANCE Super cup
ITALIA Super cup
World cup
European Cup
HOLLAND 1
PORTUGAL 1
BELGIUM 1
SCOTLAND 1

Košarka

NBA League
EUROLEAGUE

II Kategorija - 7.000.000

Fudbal

ENGLAND league one
ENGLAND league two
ENGLAND League Cup
ENGLAND FA Cup
ENGLAND  Conference
Coppa ITALIA
FRANCE 2
FRANCE Coupe de la Ligue
TURKEY 1
GERMANY 2
SWITZERLAND 1
DENMARK 1
SPAIN 2
SWEDEN 1
NORWAY 1
BRAZIL 1
AUSTRIA 1
CZECH REP. 1
RUSSIA 1
ARGENTINA 1
IRELAND 1
POLAND Ekstraklasa
GERMANY Cup
Copa LIBERTADORES
TURKEY Super Cup
INTERNATIONAL Champions Cup
Copa SUDAMERICANA
MEXICO 1
USA MLS
SCOTLAND 2
SCOTLAND 3
SCOTLAND 4
Europa League - To Qualify
Champions League - To Qualify
AUSTRALIA 1
JAPAN 1
JAPAN 1
SPAIN Copa del Rey

Košarka

Košarka EUROCUP
Košarka ABA Liga
Košarka ABA Liga Super Cup
Košarka SPAIN
Košarka SPAIN Super cup
Košarka TURKEY
Košarka GERMANY
Košarka ITALY
Košarka FRANCE
Košarka VTB Liga
Košarka GREECE
Košarka World Ch. Women - Play Offs
Košarka TURKEY Super Cup
Košarka ITALY Super Cup
World championship
European championship

Hokej

Hokej NHL
Hokej NHL Pre-season
Hokej KHL
Hokej GERMANY
Hokej FINLAND
Hokej AUSTRIA
Hokej SWEDEN
Hokej SWITZERLAND
Hokej CZECH REP.
Hokej DENMARK
Hokej Ch.League
Hokej SLOVAKIA

Rukomet

Rukomet Ch.League
Rukomet CH.League W
Rukomet GERMANY
Rukomet FRANCE
Rukomet SPAIN
Rukomet SWEDEN

Odbojka

Odbojka World Champ.
Odbojka World  Club Champ.
Odbojka World Ch. - Play Offs
Odbojka Ch.League 

Tenis

Mercedes Cup Stuttgart
ATP Finals London
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
ATP Davis Cup
ABN Amro World Tennis TournamentRotterdam
Dubai Duty Free Tennis ChampionshipsDubai, U.A.E
Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBCAcapulco, Mexico
Rolex Monte-Carlo MastersMonte Carlo
Barcelona Open Banc SabadellBarcelona
Mutua Madrid OpenMadrid
Internazionali BNL d’ItaliaRome
Fever-Tree ChampionshipsLondon
Gerry Weber OpenHalle
German Tennis Championships 2018 presented by KampmannHamburg
Citi Open Washington DC
Western & Southern OpenCincinnati
China OpenBeijing
Rakuten Japan Open Tennis Championships Tokyo
Rolex Shanghai Masters Shanghai
Erste Bank Open 500Vienna
Swiss Indoors Basel
Rolex Paris Masters
Brisbane International presented by Suncorp
Doha Qatar Total Open
Fed Cup
Indian Wells BNP Paribas Open
Miami Open presented by Itau
Wuhan Dongfeng Motor Open
Beijing China Open
Zhuhai Hengqin Life WTA Elite Trophy

Ostali Sportovi

NFL USA
Bejzbol MLB
MOTO GP
Formula
Boks
Biciklizam
Skijanje

III Kategorija - 5.000.000

Fudbal

DENMARK Cup
HOLLAND Cup
RUSSIA Cup
BELGIUM Cup
AUSTRIA Erste Liga
PORTUGAL Cup
WORLD Friendly International
TURKEY Cup
Copa ARGENTINA
Copa do BRASIL
AUSTRIA Cup
SWITZERLAND Cup
JAPAN Emperors Cup
FINLAND Veikkausliga
UKRAINE 1
ITALY 2
HOLLAND 2
Euro U21 2019 - Qualification
ROMANIA 1
ENGLAND 6 North
SWEDEN 2
NORWAY 2
GREECE 1
POLAND 1
BRAZIL 2
FRANCE 3
COLOMBIA 1
CROATIA 1
CHINA 1
GERMANY 3
DENMARK 2
JAPAN 2
AUSTRIA 2
SLOVAKIA 1
WALES 1
SLOVENIA 1
URUGUAY 1
HUNGARY 1
FINLAND 1
RUSSIA 2
SWITZERLAND 2
N.IRELAND 1
Copa MEXICO - Apertura
GERMANY 3
ICELAND 1
BELGIUM 2
TURKEY 2
SOUTH KOREA 1
ITALY 3 - Group B
BELARUS 1
PERU 1
UAE 1
PORTUGAL League Cup
SLOVENIA 1
ICELAND Pepsideild
CHILE 1
FINLAND 2
IRELAND 2
ISRAEL 1
CHINA 2
IRELAND FAI Cup
ARGENTINA 2
SCOTLAND League Cup
PORTUGAL 2
SOUTH AFRICA 1
FINLAND Ykkonen
MEXICO 2
SOUTH AFRICA 1
ASIA Champions League
POLAND 1
POLAND Cup
PORTUGAL 2
BELARUS 1
EURO U19 - First stage
CHILE Cup
IRELAND League Cup
AFRICA CAF Ch.League
IRELAND 2 - Promotion
SERBIA Super Liga
CZECH REP. Cup
WORLD Club Friendly
AFRICA Cup of Nations - Qualification
EGYPT 1
PARAGUAY 1
ITALY 3 - Group A
CZECH REP. 2
PERU 1
SCOTLAND Challenge Cup
UAE Super Cup
S.ARABIA 1
POLAND 2
QATAR 1
BOSNIA & HERZ.1
CYPRUS 1
ITALY 3 - Group C
UAE Arab. Gulf Cup
SOUTH KOREA 2
SLOVAKIA Cup
LITHUANIA 1
ENGLAND FA Cup - Qualification
NORWAY Cup
SLOVENIA Cup
UEFA Champions League Women
WALES League Cup
KUWAIT 1
MEXICO Liga de Ascenso
TUNISIA 1
BAHRAIN 1
ENGLAND Checkatrade Trophy
ENGLAND 7 Northern
GERMANY 4 North
ENGLAND 6 South
GERMANY 4 Bayern
BOLIVIA 1
COSTA RICA 1
BULGARIA 1
GERMANY 4 Southwest
GERMANY 4 Nordost
ECUADOR 1
GERMANY 4 West
ICELAND 2
AUSTRIA 3 Central
ENGLAND 7 Bostik
THAILAND 1
AUSTRIA 3 West
COLOMBIA Torneo Aguila
ISRAEL 2
AUSTRIA 3 East
ARGENTINA B Metropolitana
VENEZUELA 1
ALGERIA 1
ENGLAND 7 South
ENGLAND 7 Central
CHILE 2
DENMARK 3 - Group 1
SERBIA 2
Copa VENEZUELA
IRAN 1
UEFA Youth League
DENMARK 3 - Group 2
ESTONIA 1
SPAIN 3 - Group 2
SPAIN 3 - Group 1
VIETNAM 1
N.IRELAND League Cup
SINGAPORE 1
ARGENTINA C Metropolitana
PERU 2
SPAIN 3 - Group 4
SPAIN 3 - Group 3
JAPAN YBC Levain Cup
COLOMBIA Copa Aguila
USL 2018
AUSTRALIA FFA Cup
KAZAKHSTAN 1
ASIAN Games
GREECE Cup
LATVIA 1
Coppa ITALIA Serie C
NORWAY 3 - Group 1
World Cup Women U20
Euro U19 - First stage
NORWAY 3 - Group 2
BRAZIL Brasilero U20
BRAZIL 3
ESTONIA 1
AFRICA Conf. Cup
CHILE 2
BRAZIL 3 - Play Offs
ASIA AFC Cup - Play Offs
AZERBAIJAN 1
EURO U17 Qualification
INDIA ISL
LATVIA 1
ARMENIA Premier
CHINA Cup
THAILAND Premier League
AFRICA CAF Ch.League - Play Offs
USA Open Cup
UEFA Youth League - Winners Play Offs
SOUTH AFRICA MTN 8 Cup
CONCACAF League
JAMAICA Premier League
ASIA SAFF Champ. Play Offs
CYPRUS Super Cup
SERBIA 1
SWEDEN 3 Sodra
ROMANIA Cup
MONTENEGRO 1
SERBIA Cup
SOUTH KOREA Cup
ICELAND Cup
ISRAEL Toto Cup
MACEDONIA 1
MOROCCO 1
SWEDEN Cup Qual.
INDONESIA 1
SWEDEN 3 Norra
World Cup Women - Qualification
ROMANIA 2
Euro U19 Women - Qual.
EGYPT Cup
SINGAPORE Cup
CROATIA 2
SWEDEN 4 - Vastra Gotaland
MOROCCO Cup
SERBIA 3 Vojvodina
AUSTRALIA NPL Victoria
IRAN Cup
HUNGARY 2
AUSTRALIA NPL Queensland
SWEDEN 4 - Norra Gotaland
SWEDEN 4 - Norra Svealand
SERBIA 3 West
Asia SAFF Champ.
SWEDEN 4 - Ostra Gotaland
SWEDEN 4 - Sodra Svealand
FINLAND 3 - C
QATAR Stars Cup
BOSNIA & HERZ. Cup
WORLD Friendly Internat. Women
FINLAND 3 - B
UKRAINE 2
BULGARIA Cup
AUSTRALIA NPL Western
FINLAND 3/B
SWEDEN 4 - Norrland
FINLAND 3/C
CROATIA Cup
SERBIA 3 Belgrade
MACEDONIA Cup
AUSTRALIA NPL NSW
FINLAND 3 - A
UKRAINE Cup
ELITE League U20
AUSTRALIA NPL Victoria - Play Offs
ESTONIAN Cup
ITALY Primavera Cup
AUSTRALIA NPL NSW - Play Offs
THAILAND Cup
LATVIA Cup
AUSTRALIA NPL Western - Play Offs
MONTENEGRO Cup
LITHUANIA Cup
TOURNAMENT of Nations W.
ASIAN Games Women
ASIA - AFC Championship U19
KENYA Premier League
ARAB Club Champ.
FINLAND 3/A
BELARUS Cup
ITALY Primavera 1
AUSTRALIA NPL South
AUSTRALIA S.Australian - Play Offs
AUSTRALIA Queensland - Play Off
Suruga Bank Championship
AUSTRALIA NPL - Play Offs
FINLAND Kakkonen Play Offs
HUNGARY Cup
TUNISIA Cup

Košarka

Košarka CH.League
Košarka ISRAEL
Košarka PHILIPPINES Gov.Cup
Košarka AUSTRALIA
Košarka MEXICO
Košarka EUROLEAGUE Women
Košarka PHILIPPINES Gov.Cup - Play Offs
Košarka UNITED KINGDOM
Košarka SWITZERLAND
Košarka NBA Preseason
Košarka SOUTH KOREA
Košarka BRAZIL
Košarka ARGENTINA
Košarka LITHUANIA
Košarka SPAIN 2
Košarka FINLAND
Košarka SWEDEN
Košarka ARGENTINA Play Offs
Košarka CH.League - Qual.
Japan B League
Russia Superleague
Košarka FRANCE 2
Košarka BELGIUM
Košarka DENMARK
Košarka ITALY A2 East
Košarka ITALY A2 West
Košarka EUROLEAGUE W - Qual.
Košarka NETHERLANDS
Košarka NORWAY
Košarka POLAND Super Cup
Košarka FIBA Europe Cup
Košarka POLAND
Košarka FIBA Europe Cup - Qual.
Košarka GERMANY Cup
Košarka GREECE Cup
Košarka Club Friendly
Košarka CHINA
Košarka CZECH R.
Košarka AUSTRIA
Košarka AUSTRIA Super Cup
LIVE PONUDA:
Iceland Premier league
Philippines MPBL
Košarka ISRAEL League Cup
Philippines NCAA
VTB United League U21
EuroCup Women
Kosarka Australia WNBL Žene
ABA League 2
South American League - Preliminary
China WCBA
Portugal Liga Portuguesa
Asia Champions Cup
South Korea WKBL
Croatia A1 Liga
Ukraine FBU Superleague
EEWBL Women
Asia Champions Cup - Play Offs
Russia Superleague 1 Women
Philippines UAAP
Chile LNB
Slovenia Liga Nova KBM
Liga Uruguaya
Turkey KBSL Women
Kazakhstan National League
WABA League Women
Hungary NB I. A
Russian Cup - Play Offs
Russia Premier League Women
EuroCup Women - Qual
Bahrain Premier League
Alpe Adria Cup
Philippines UCBL
Japan B League 2
Romania Divizia A - First Stage
Seri Mutiara Cup
Romania Divizia A - First stage
Iran Super League
Russia Superleague 2 Women
Club Friendlies
Brazil LDB
Armenia League A
Macedonia Superleague
Latvia-Estonian League
Philippines NBL
Asia Champions Cup - 5th-8th places
Australia NBL
Slovenia Cup
Turkey TKBL Women
WBBL Women
Indonesia Basketball Indonesia Perbasi Cup
Kosarka FRANCE Cup
South American League
EuroMillions Basketball League
Philippines Governors Cup Play Offs
Asia Championship U18 Women
Portugal Cup
Russia Women Championship of Russia U18
Russia VTB Student League
Russia Superleague 2
Poland 1. Liga
Romania Divizia A Women
Slovakia Extraliga Women
Russia VTB Student League Women
Belarus Premier League
Lithuania Cup
Italy A2
France LNB Espoirs U21
Turkey TB2L
Lithuania NKL
Serbia KLS
World Championship Women - 5th-8th places
Israel Premier League Women
NB I. A Women
Philippines NAASCU
Greece A2
Kazakhstan Premier League
Brazil Paulista Women
International United Youth League
Estonia 1 Liiga
Ukraine Higher League
Serbia A1 League
Bulgaria NBL
Madagascar Championnat N1A Women
Ukraine National League Women
Arab Championship
Asia Championship U18 Women - 5th-8th places
Brazil Paulista U19
Uruguay Liga Capital
Asia Championship U18 B Women - 5th-8th places
French Cup
BIBL
Czech Cup
Hungary League U20
Romania Cup
Philippines UAAP Women
GERMANY PRO A
France Leaders Cup
Serbia 1ZLS Women
Asia Championship U18 B Women - Play Off
Philippines Metro BL
Spain Liga Feminina Women
Algeria Super Division
Cyprus Division A
Japan B League 3
Greece A EKASK
Indonesia IBL - Preseason
Belarus Premier League Women
Cuba TNA
Portugal Super Cup
Ukraine Cup
Denmark Basketligaen
Turkey Super Cup Women
FIBA SuperCup Women
Germany DBBL Women
Japan WJBL
Germany Pro A
Austria Cup
Philippines WNCAA
Top Division Women
Malaysia WNBL Women
Latvia LBL 2
Slovenia 1. SKL Women
Poland Energa Basket Liga Women
Czech NBL
Norway BLNO

Hokej

Hokej GERMANY 2
Hokej NORWAY
Hokej Karjala Cup
Hokej Germany Cup
Hokej Swiss Cup
Hokej CZECH REP. 2
Hokej Int.Tour. HUNGARY
Hokej Int.Tour. BELARUS
Hokej International Tour. POLAND
Hokej Club Friendly
Hokej VHL
Hokej MHL
LIVE PONUDA:
Kazakhstan Championship
Sweden HockeyAllsvenskan
Russia VHL-B
Hungary Erste Liga
Asia League
Belarus Extraliga
Russia NMHL
Belarus Vyscha Liga
Russia WHL Women
Canada OHL
International Tournament
International Friendly U20
USA AHL
Russia YUHL
Czech Extraliga U20
Finland Mestis
International Friendly
Maxbet bonus tip Hokej
France Ligue Magnus
International Friendly Women
Alps Hockey League
International Friendly Youth
Slovakia 1. Liga
Austria EBYSL U20
Russia VHL
Kazakhstan U20 Championship
Slovakia Extraliga U20

Rukomet

Rukomet GERMANY 2
Rukomet European Ch. - Qual. - Second stage
Rukomet NORWAY
Rukomet SWITZERLAND
Rukomet GERMANY Cup
Rukomet CZECH REP.
Rukomet RUSSIA
Rukomet SPAIN Cup
Rukomet - FRANCE Coupe de la Ligue
Rukomet Golden League W
Rukomet DENMARK
Rukomet AUSTRIA
Rukomet Super Globe
Rukomet Friendly Int.
Rukomet NORWAY Cup
Rukomet Friendly Int. Women
Rukomet SEHA Liga
LIVE PONUDA:
Russia Superleague Women
Portugal Andebol 1
Poland Superliga
Maxbet bonus tip Rukomet
Romania Liga Nationala Women
Kuwait League
Romania Liga Nationala
Denmark Handboldligaen Women
Iceland Olis Deildin
Turkey Superlig
EHF Cup - Preliminary
Hungary NB I
Israel Premier League
Sweden SHE Women
Sweden Allsvenskan
Iceland Olis Deild Women
Spain Division de Honor Women
Algeria Division Excellence
EHF Cup Women Preliminary
Qatar Fed Cup
Portugal Cup Women
Challenge Cup Women
France Division 1 Women
Saudi Premier League
Ukraine Superleague
Challenge Cup
Belarus League Women
Greece A1
Poland 1 Liga Women
Romania Cup
Qatar League
Slovenia 1. NLB Liga
Ukraine Super League Women
Russia U20 Champs
Denmark 1. Division
Portugal Cup
Finland SM Liga - sarja
Macedonia Superleague Women
Cuba Liga Nacional
Israel National League
Slovenia 1.A DRL Women
Belarus League Division 1
MOL Liga Women
Super Globe - 5th-8th places
Croatia Premijer Liga
Norway 1 Division
Slovakia Extraliga
Turkey Superlig Women
Russia Youth league
Czech Cup
Japan ANA Cup
Poland Superliga Women
Sweden Allsvenskan Women
Algeria Division Excellence Women
Turkey 2.Lig
Czech Extraliga
Hungarian Cup Women
Denmark 1. Division Women
Hungary NB1 Women
Italy Serie A

Odbojka

Odbojka ITALY
Odbojka Ch.League Women
Odbojka ITALY Super Cup
Odbojka World Ch. W - II Round
Odbojka World Champ. W
Odbojka World Ch. W - Play Offs
Odbojka POLAND
Odbojka World Ch. W - Third round
Odbojka FRANCE
Odbojka RUSSIA
Odbojka BRAZIL
Odbojka POLAND Super Cup
Odbojka SERBIA
LIVE PONUDA:
Russia Liga Pro
South Korea Volleyball League
China CVL
China CVL Women
Turkey Division 1 Women
South Korea Volleyball League Women
Russia Cup Women
Russia Cup - Preliminary
Czech Extraliga
Turkey Division 1
Greece A1
Denmark Volleyligaen
Finland Mestaruusliiga
Philippines Super Liga Women
Baltic League
Japan V-Premier
FIVB World Championship Women, Final Round
Russia Cup Women Preliminary
Slovakia Extraliga
Argentina Serie A1
Turkey 1st League
Kazakhstan Cup
Turkey Youth League Women
Serbia Liga Women
German Bundesliga
Italy Serie A2 - First stage
Italy Serie A1 Women
Iran Super League
Vietnam Youth League Cup
Czech Extraliga Women
Finland Mestaruusliiga Women
MEVZA Women
Arabian Champs
Russia Vyscha League B Women
TURKEY: Super Kupa
Philippines PVL Women
Vietnam A-League
Spain SuperLiga
Poland Liga Siatkowki Women
Philippines Spikers Turf
Kazakhstan Cup Women
World Championship Women - Third round
MEVZA
Russia Youth League
Ukraine Superleague
Challenge Cup Women - Preliminary
Italy Serie A2
Italy Serie A2 Women
Bulgaria SuperLiga
Ukraine Superleague Women
Challenge Cup Preliminary
France Ligue A Women
Kazakhstan U23 League Women
Russia Youth League Women
Japan V-Premier League Women
Vietnam Youth League Cup Women
China CVL - Winners stage
Russia Superleague Women
Denmark Volleyligaen Women
Turkey 1st League Women
Brazil SuperLiga Women
Qatar League
Turkey First Division
Vietnam A-League Women
Russia Vyscha League B
Vietnam Vinh Long Tournament
CEV Cup
Indonesia Division Satu Women
Romania Divizia A1 Women
Russia Cup
Israel Premier League
Club Friendlies
Sweden Elitserien
Romania Cup Women
Italy A2
Czech Cup - Play Offs
Pan-American Cup U23
Kazakhstan National League
China CVL - Losers stage
FIVB World Championship Women, Group C
Italy Super Cup Women
Philippines WNCAA
Qatar Volleyball League
Belarus Championship Women
Poland I Liga
Australia AVL
Copa Libertadores
Indonesia Division Utama Women
Hungary NB I Women
Turkey 2nd League Women
Bulgaria National League Women
Turkey Super Cup Women
Romania Cup
Brazil U20 Championship Women
Russia Vysshaya League А
Kazakhstan Vysshaya League U23 Women
Italy Serie A1, Women
Brazil InterClubes U19
Bulgaria Superliga Women
Club Friendlies Women
Denmark Landspokal Cup
Turkey VVS League Women
Austria AVL
Russia Youth League Cup Women
Italy Regional Cup Women
Russia 1st League Women
Vietnam Vinh Long Open Cup Women
Argentina Copa ACLAV
Argentina Copa Master
Brazil Carioca Women
International Youth Volleyball Women U17 NEVZA - Denmark
Kazakhstan Vyschaya League Women
Pan-American Cup U23 - Play Offs
Bulgaria Vyscha League
International Youth Volleyball U17 NEVZA - Denmark
FIVB World Championship Women, Group B
Champions League - Qualification
Russia 1st League
Serbia Cup
USA National Volleyball League
Slovenia 1.DOL
Turkey 2nd League
Belarus Division A
Croatia Super Liga
German Bundesliga Women
Philippines NCAA Women
Portugal Cup
Thailand League Women
Poland Junior Champs Women
Turkey Youth League

Tenis

U kategoriju III (3) spadaju svi turniri koji nisu prethodno navedeni u višim kategorijama.

Ostali Sportovi

Bejzbol MLB - Additional match
Ragbi England Super League - Play Offs
Ragbi European Cup
Ragbi League ENGLAND Super League - Relegation
Ragbi League ENGLAND - Winners stage
Rugby ENGLAND Super League - Promotion - Play Offs
Ragbi Liga AUSTRALIA- Play Offs
Ragbi Friendly Int.
Vaterpolo Champions League
Vaterpolo World League
Snuker English Open
Snuker Northern Ireland Open
Snuker CHINA Int.Champ.
Snuker European Masters
Snuker CHINA International Ch. - Qual.
Snuker Champion of Champions
Snuker China Champ.
POENI IGRAČA NBA I EUROLEAGUE
POENI IGRAČA ABA LIGA
ODBOJKA NA PESKU
PIKADO